Víš, jak věci fungují?

Výborná kniha

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

podnětná kniha pro všechny malé zvědavce

• , zakoupeno v Kosmas.cz

prohlížela jsem si jí dřív v knihkupectví než jsem jí objednala, takže jsem přesně věděla, co kupuji

Autor
Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2015

Pro začínající vědce a všechny zvídavé čtenáře od devíti let tato kniha popisuje a vyobrazuje 250 předmětů, přístrojů a strojů, které používáme v domácnosti, k dopravě a ve volném čase nebo je vídáme ve svém okolí: počítač, mikrovlnnou troubu, mobilní telefon, platební kartu, prodejní automat, jeřáb, eskalátor, hasičský vůz, GPS, vrtulník, kosmickou raketu… a mnoho a mnoho dalších!

Druhé, upravené a doplněné vydání.

• podněcuje k dalším otázkám
    • nutí děti přemýšlet
    • chybné vysvětlení

Kniha je krásná, hezky ilustrovaná. členěná na různé sekce (dům, město, volný čas, doprava). Bohužel buď autor, nebo překladatel nemá (mnohdy ani základní) povědomí o vysvětlovaných věcech (zatím jsme na první otevření našli chyby u jeřábů a elektřiny - obzvláště u té elektřiny se jedná o učivo fyziky základní školy :( )

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborná kniha