Visio in Extremis

2011

• , zakoupeno v Učebnice.cz

• Žamboch nezklame :o)

Doporučuji.
    Český autor, hrdinové se pohybují většinou v Praze.
    Spousta detailně popsaných soubojů s meči i střelnými zbraněmi.
    "Lidské", nepřeslazené vyprávění o moderních upírech v naší společnosti.
    Drsnější čtení pro dospělé čtenáře.

• , zakoupeno v FantasyShop

• Typická Žambochovina. Kdo miluje JFK, Koniáše, Baklyho a samozřejmě In Nomine Sanguinis, kteréž to knize In Visio Extremis je velice volné, spíše cameo pokračování, doporučuji. Je to jízda.
    • Každý máme jiný vkus.

Knihu jsem si zakoupil po přečtení "In Nomine Sanguinis", které je volné pokračování této knihy - pouze ve spojitosti s hlavní postavou Mathiase Mayera, který měl pěkné cameo právě v "In Nomine Sanguinis".

Je to akční, napínavé, má to rychlý spád, líbivé postavy. Velkým plusem je zasazení do České republiky.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Spisovatel Žamboch a Kulhánek jsou v tomto žánru u nás nejlepší!

Vše OK !

Triton
Počet stran
Rok vydání
2011

Mathias Majer je zkušený příslušník svého druhu, samotář, který dokáže skrytě přežívat v lidské společnosti. Země bývalé Koruny české jsou už po staletí jeho loveckým teritoriem, kde mu krásné ženy rády a ochotně poskytují, co potřebuje k životu.

Stojí mimo hierarchii svého druhu, mimo klany, mimo války velmistrů. V jediném okamžiku se ale všechno změní – stává se z něj cíl číslo jedna, štvaná zvěř. Z neznámého důvodu je zatažen do podivného sporu mezi tajemnou velmistryní Messalinou a vůdcem jednoho z nejsilnějších klanů.

Utíkat před nájemnými zabijáky a zkorumpovanými komandy speciálních jednotek nemůže věčně. A přestože se celý svůj dlouhý život spoléhal jen na sebe, tentokrát sám nemá šanci. Zachránit ho mohou jen odpovědi na správně položené otázky. Aby našel otázky a posléze i odpovědi, musí se spolehnout a vydat do rukou těch, které dosud považoval za svou kořist – musí požádat o pomoc obyčejné lidi.

Tajemství se táhne do minulosti hlubší, než si na počátku dokázal představit, a hrozba, kterou vynáší na povrch, přináší zkázu pro všechny.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 44 963 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Učebnice.cz

• Žamboch nezklame :o)

Doporučuji.
    Český autor, hrdinové se pohybují většinou v Praze.
    Spousta detailně popsaných soubojů s meči i střelnými zbraněmi.
    "Lidské", nepřeslazené vyprávění o moderních upírech v naší společnosti.
    Drsnější čtení pro dospělé čtenáře.

• Každý máme jiný vkus.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Spisovatel Žamboch a Kulhánek jsou v tomto žánru u nás nejlepší!

Vše OK !

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 44 963 recenzíDalší informace

luxus

• Prostě dokonalé

Skvělé akční čtení.

• , zakoupeno v FantasyShop

Dynamické jako od Kulhánka, ale více promyšlené a blíže k realitě. Kdyby upíři existovali, představoval bych si je právě takhle (a ne tak, jak se vyskytují v debilních amerických seriálech ... i když těžko hodnotit, protože o těch seriálech vím jen velmi málo, více z doslechu, nesleduju je).

Čte se to skvěle a protože jsem tuhle kopii někomu daroval, tak asi budu muset koupit znovu (až vyjde dotisk).

• , zakoupeno v FantasyShop

• Tento druh knih i autora mám rád, když se děj rozjede, nebudete se u knihy nudit.
    • První třetina knihy nestojí za moc, mám srovnání s předchozími knihami autora i stejným žánrem od jiných autorů, v této knize jsem se první třetinu dost nudil. Ne pro absenci děje...prostě mi zápletka nějak nesedla.

Lepší průměr, autor má už lepší díla, ale u knihy se pobavíte.