Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Volební kampaně 2013

Popis produktu

Strategie, osobnosti, rozpočty. Devět největších kampaní pod drobnohledem. Český politický marketing, jak jste ho ještě nepoznali.

Publikace Volební kampaně 2013 je první českou knihou, která nahlíží a rozebírá kampaně z marketingového hlediska. Jejími autory jsou členové Institutu politického marketingu (a další spolupracující autoři) s praktickými zkušenostmi z českých i amerických kampaní. Je založena na rozhovorech s devíti volebními manažery, čtvrt roku monitoringu médií a sociálních sítí a dalších datech (např. o útratách stran za kampaně od společnosti Admosphere).

Kniha by neměla chybět v knihovničce žádného kandidáta, politického marketéra či volebního manažera. Pro pochopení fungování dynamiky kampaní se může hodit také novinářům či studentům politologie a příbuzných sociálněvědních oborů.

První marketingově orientovaná kniha o volebních kampaních.

  • Devět největších kampaní voleb 2013 pod drobnohledem.
  • Odhaluje fungování politických kampaní po organizační i finanční stránce.
  • Využívá data o útratách stran za média, poskytnutá exkluzivně společností Admosphere.
  • Založeno na rozhovorech se všemi volebními manažery.
  • Sedmnáct kapitol o marketingových technikách + devět kapitol o kampaních jednotlivých stran.
  • Rozpočty, osobnosti, volební strategie.

Parametry produktu

Souhrn

Autor Králiková Marcela, Šíma Marcel opravit
Nakladatelství Barrister & Principal opravit
Počet stran 238 opravit
Rok vydání 2014 opravit
Výrobce Barrister a Principal opravit

Rozšířené údaje

Jazyk ? české opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.