Vraždy slavných - Budinský Libor

Vraždy slavných.  Vražda je vždy něco nečekaného, zlého, co přetrhne život uprostřed rozdělané práce, uprostřed vizí a snů. Tak skončil život Johna Lennona, Gianniho Versaceho,...
Doporučená nabídka Knihkupectví Chrpa

Počet stran
Rok vydání
2004

• , zakoupeno v ebux.cz

Vybrala jsem si protože již mám předchozí publikace z této řady a doufám, že mě opět nezklamou. Zatím nemohu posoudit, ještě jsem knihu neobdržela, ale pokud bude na stejné úrovni jako předchozí, budu spokojena.

Autor
Budinský Libor
Nakladatelství
Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2004

Vraždy slavných.

Vražda je vždy něco nečekaného, zlého, co přetrhne život uprostřed rozdělané práce, uprostřed vizí a snů. Tak skončil život Johna Lennona, Gianniho Versaceho, císařovny Sisi, sv. Václava či Albrechta z Valdštejna. Kniha Vraždy slavných přináší opět na sto napínavých příběhů z pera Libora Budinského, který v Knižním klubu už vydal úspěšné tituly Sebevraždy slavných, Popravy slavných a knihu Deset prezidentů. Zatímco popravení na svůj konec čekali a sebevrazi se pro něj dokonce sami rozhodli, vraždy nás šokují svou nenadálostí. V knize Vraždy slavných poznáte, že skutečnost může být stejně strhující jako nejbujnější fantazie.

• , zakoupeno v ebux.cz