Vychováváme děti a rosteme s nimi - Naomi Aldort

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• úžasná kniha, čte se sama

• povzbuzující účinek

Přečetla jsem již několik knih zabývajících se výchovou dětí a tato patří mezi ty slabší. Po přečtení informací na vazbě jsem od knihy očekávala daleko více. Má obsahovat ucelený koncept výchovy, na ten jsem tedy nenarazila. Kniha radí, jak potlačit negativní emoce namísto toho, abychom je ventilovali směrem k dítěti a jak je důležité dítěti vyjadřovat bezpodmínečnou lásku. Ale to je tak zhruba všechno.
    Slova autorky mají povzbuzující účinek, ale v reálném životě není vše tak jednoduše řešitelné, jak popisuje. Kniha obsahuje mnoho ukázek z praxe, ale zdá se mi, že téměř všechny ukázky mají téměř stejné řešení - člověk si má představit, jak by mu bylo, kdyby se zbavil negativních myšlenek ve své hlavě, a poté se mu rozsvítí a uvědomí si, že vlastně nemá žádný problém. No kéž by to takhle opravdu fungovalo.

• , zakoupeno v Booktook.cz

zatím jsem na začátku, ale myslím,že mi knížka pomůže v komunikaci s problémovými dětmi
    -je čtivá

Produkt nemá žádné parametry.

Kniha VYCHOVÁVÁME DĚTI A ROSTEME S NIMI respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Nejen teoreticky, ale i na mnoha příkladech z praxe zjistíme, že svým dětem můžeme důvěřovat a bezpodmínečně je milovat. Pouze se musíme zbavit starých naučených a nefunkčních vzorců chování.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• úžasná kniha, čte se sama

• povzbuzující účinek

-je čtivá

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

vhodná i pro ty, kteří nepotřebují poradit s výchovou dětí, ale dozvědět se něco o sobě, o tom, co v dětství formovalo je samotné

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• líbí se mi v ní konkrétní příklady ze života
    • hezky se čte - je to vyprávěcí styl, ne učebnicový
    • příjemný obal
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

super kniha, koupila jsem si tištěnou k audioverzi

• praktické
    • Občas náročné uskutečnit
  • , zakoupeno v pipkin cz

kníha umožňuje spolu s dětmi vymýšlet a vyprávět příběhy, krásné chvíle nad knihou, rozvíjí fantazii dětí

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mladým rodičům pomůže orientovat se ve výchově své ratolesti.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Přináší nové úhly pohledu na život s dětmi