Z DENÍKU KOCOURA MODROOČKA - Kolář J.,Zmatlíková H.

Garantovaný nákup z Želví doupě Mělník

Počet stran
Rok vydání
2014

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Klasika, na které musí vyrůst každé dítě z naší rodiny. Četla jsem ji já, moje děti...a budou ji číst i vnoučata...doufám teda. Knížka je se stejnými obrázky Heleny Zmatlíkové, nádhera. Nedošlo k přeilustrování jinými autory jako je tomu u mnoha jiných knih.

• Krásná kniha našeho dětství, věděli jsme co kupujeme

Albatros
Počet stran
Rok vydání
2014

Hřejivé vyprávění malého kocourka o všem, co zažil se „svým člověkem“ od prvních krůčků po světě až po chvíli, kdy se sám stal pyšným otcem čtyř koťátek. Modroočkův deník nám prozradí, kdo je Zelenoočka, Bělovous Zrzunda, Kiki a co se od nich náš kocourek naučil. Modroočkovy příhody pobaví a rozveselí, a navíc leccos zajímavého vypoví o vlastnostech a zvycích různých zvířátek. Mnohé z příhod už děti znají z rozhlasu i televize, nyní si o nich mohou pěkně číst v této půvabné knížce.

• Krásná kniha našeho dětství, věděli jsme co kupujeme
    • Dcera se z ní učí číst

Krásná knížka dcera si ji moc přála

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu četla dcera ve škole a byla natolik nadšená, že si ji přeje k narozeninám, aby se moha kdykoliv ke knize vrátit

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krásná kniha pro děti s půvabnými ilustracemi

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kocour Modroočko mě provázel dětstvím a i jako maminka malé Lů se ke knize ráda vracím. Koupili jsme i manželově starší dceři a věřím, že ji tato kniha přiměje číst si. Navíc je kniha krásně ilustrovaná.

• Krásná kniha

• vše ok
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Klasika. Nic víc se dodávat nemusí.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tuto knihu znám již dlouho, četla jsem jí svým dětem a teď s ní slavím úspěch u vnoučat.