Za zavřenými dveřmi - B. A. Paris

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Kniha je velmi čtivá od začátku až do poslední kapitoly.

Knihu jsem přečetla během jednoho dne super

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

čte se to samo na 1dech..proste děj vtáhne a láká dál a dál do poslední strany, velice dobrá kniha v tomto žánru a rozhodně doporučuji, bavila, zaujala, cele podání skvělé

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Kniha je velmi čtivá od začátku až do poslední kapitoly.

Knihu jsem přečetla během jednoho dne super

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Přečetla jsem to za den, nelze se odtrhnout.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Do poslední stránky napínavý příběh

• Napínavý příběh, kniha přečtena jedním dechem

• Přečteno za dva večery, úžasný příběh, skvěle napsáno
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

knihu mám rozečtenou, líbí se mi

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

kniha přečtena "jedním dechem"

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Za super cenu skvělá knížka od které jsem se nemohla odtrhnout.