Za zavřenými dveřmi B. A. Paris

978-80-267-0878-0
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížky jsem koupila pro kamarádku k narozeninám.
    Sama jsem je již četla.

Velmi pěkná kniha.

• , zakoupeno v Dobré knihy

nemám ráda "ich " formu knihy. Jedná se v tom případě o vyprávění a ne román.
    nemám ráda přeskakovaní z minulosti do přítomnosti a ještě hlubší minulosti. Příběhy nemají správný spád a chybí jim gradace

Autor
ISBN
978-80-267-0878-0
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížky jsem koupila pro kamarádku k narozeninám.
    Sama jsem je již četla.

Velmi pěkná kniha.

• , zakoupeno v Dobré knihy

nemám ráda "ich " formu knihy. Jedná se v tom případě o vyprávění a ne román.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

prostě výborná knížka kterou přečtete na jeden zátah

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Absolutně nejlepší psycho thriller co jsem kdy četla. Knihu jsem četla se zatajeným dechem od začátku až do konce. V knize nejsou žádné nudné pasáže. Opravdu napětí od první do poslední stránky. U jedné pasáže se mi oči nalily slzami, příběh jsem absolutně prožila. Vynikající čtení, vřele doporučuji, opravdu tato kniha stojí za přečtení.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Čtivá kniha. Napínavý děj od začátku!!!
    • Na knihu jsem se těšila, hned následující den po objednání mi přišla

• dobře se čte.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Brrrrr… Tuto knihu si už podruhé nepřečtete. Psychologický masakr.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• knihy miluji,je tu dost výběru

• prekvapiva zapletka