Za zavřenými dveřmi - Paris B.A.

Autor
Brožovaná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v MALL.CZ

Koupeno jako vánoční dárek , ale podle recenzí určitě super čtení

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čtivá kniha, od které je problém se odtrhnout. Doporučuji!

• dalsí super kniha

Jazyk
české
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!

• , zakoupeno v MALL.CZ

Koupeno jako vánoční dárek , ale podle recenzí určitě super čtení

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čtivá kniha, od které je problém se odtrhnout. Doporučuji!

• dalsí super kniha
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Falší detektivka, která se čte s napětím, moc výborné četní, trochu jsem se bála , jak to dopadne s hlavní představitelkou

Super knížka. Doporučuji

čtivé a velmi napínavé

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

zajímavé čtení

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• opravdu napínavá kniha
  • , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• nebyl jsem si jistá, jestli je to typ knihy pro mne, ale kniha mě hodně chytla a doslova jsem ji hltala. Dost dobrá ...
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Tu knížku jsem sháněla už dlouho jsem moc ráda,že ji mám už se těším až si ji přečtu.

Na povrch dokonalé manželství, ale pravda je jiná.