Zachráňte svoje črevo Protiprdkavá kuchárska kniha - Igor Bukovský

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Martinus

Vtipné a fundované, mnoho informací.

Naprosto uzasna kniha pro zdrave stravovani

Ještě jsem nečetla.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Martinus

Vtipné a fundované, mnoho informací.

Naprosto uzasna kniha pro zdrave stravovani

Ještě jsem nečetla.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Přestože je kniha ve slovenštině a obsahuje i odborné termíny, je napsána velmi čtivě a srozumitelně. Výhodou je přiložená kuchařka s krásnými fotografiemi. Doporučuji všem, kdo s láskou pečují o své zdraví a záleží jim na to, jak a čím se stravují.

Vynikající kniha. A můj letošní vánoční dárek pro ty, na kterých mi záleží :-)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Jsem velmi mile překvapená, vřele doporučuji všem kdo mají jakékoliv zažívací potíže. Kniha je velmi obsáhlá, ucelená, vtipná a doslova mi otevřela oči..

• logické
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

bezkonkurenčně nejužitečnější kniha zabývající se zdravím, která se mi kdy dostala do ruky - stručná, jasná, přehledná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Všechny knihy od dr.Bukovského jsou velmi důležité pro zdraví.

• není česky
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je to velice pěkně udělaná knížka, detailně popisuje funkci našeho trávícího systému + doplněno o seriozní studie MUDr. Bukovského, který je uznávaným odborníkem na výživu.