Zamilovaní andělé

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• vysvětlí některé počínání vedlejších hrdinů
    • po přečtení serie Andělé, která mě nadchla jsem neodolala
    • stručné pokračování shrnuté do několika málo stránek

Když se člověk "zažere" do celého koloběhu příběhu, je celkem nemilosrdně odtržen rychlým spádem konce, jak serie Andělé, tak volného pokračování knihy Zamilovaní andělé.

• , zakoupeno v bux.cz

• Podle mě měl tento dodatek přijít, před koncem série..

Vybrala jsem si tento produkt, protože se mi celá série andělů moc líbíla a podle mě měla přijít dříve..

• , zakoupeno v bux.cz

• Snad jen to, že se dozvíte něco hodně málo o některých postavách.
    • V češtině byla vydána pozdě.

Jsou to vyhozené peníze.

Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2013

Nečekaná. Neopětovaná. Zakázaná. Věčná. Každý má vlastní příběh lásky.

A díky hře osudu se čtyři pozoruhodné milostné příběhy propojí během jednoho romantického dne svatého Valentina ve středověké Anglii. Miles a Shelby najdou lásku tam, kde by ji čekali nejméně. Roland dostane bolestnou lekci o hledání a ztrátě lásky. Arianne zaplatí za lásku palčivou cenu. A poprvé a naposledy spolu Daniel a Luce stráví noc, která je ve všech ohledech výjimečná. ZAMILOVANÍ ANDĚLÉ jsou plní milostných příběhů... těch, na které všichni čekali. Pravá láska nikdy neříká sbohem...

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• vysvětlí některé počínání vedlejších hrdinů
    • po přečtení serie Andělé, která mě nadchla jsem neodolala
    • stručné pokračování shrnuté do několika málo stránek

• , zakoupeno v bux.cz

• Podle mě měl tento dodatek přijít, před koncem série..

• , zakoupeno v bux.cz

• Snad jen to, že se dozvíte něco hodně málo o některých postavách.
    • V češtině byla vydána pozdě.

Jsou to vyhozené peníze.

• Užasná nadčasovost

Zajímavý pohled na Anděle.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• hezká romantika
    • je to pokračovanie na knihy, ktoré som nečítala

príjemná knižka, čtivá

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Knihu jsem si toužila přečíst, prptože jsem očekávala něco podobného jako v ostatních dílech. Kniha pro mne byla velkým zklamáním. Je obsahově i rozsahem jako jediná kapitola z předešlých dílů. Celou knihu mohla autorka vložit do dílu, kdy Luce vchází do stínů a sleduje své a Danielovo dřívější já a jejich lásku. Protože nic jiného od této knihy nečekejte.

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

• lepší znát ságu Andělé

Myslela jsem, že je možné i číst bez znalosti ságy andělé, ale tak jsem nechápala o co jde.