Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Zašívaná panenka

Popis produktu

Seznámení dvou lidí je jen náhoda. Nebo není? Zašívaná panenka je příběh o touze po životě a svobodném bytí, ve kterém jde chvílemi o život.

Manželé Jandovi spolu žijí roky v jedné domácnosti, ale teprve po letech zjistí, že se vůbec neznají. Protiklady dvou zcela rozdílných osobností a vzájemná tolerance jim skýtá nemálo krásných okamžiků, ale též vyhrocených situací, kdy jde o vlastní životy. Až na malá škobrtnutí by oba propluli desetiletími, ale vše změní příjezd záchranné služby…

Hlavní hrdinka Lada vám barvitě líčí svůj osud, který se s ní nemazlil. Svým myšlením a láskou k životu najde vždy cestu, jak být šťastná. Učí to klienty ve svých seminářích a jistě osloví mnohé čtenářky, které zjistí, že velký životní problém je jen zkouškou na jejich životní cestě.

Parametry produktu

Souhrn

Autor Šárková Danka opravit
Nakladatelství AMI Publishing - Ing. Anna Ingrová opravit
Počet stran 112 opravit
Rok vydání 2016 opravit
Výrobce Ami Publishing opravit

Rozšířené údaje

Jazyk ? české opravit
ISBN 978-80-905932-2-0 opravit
Vazba ? Pevná bez přebalu matná opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.