Zdravá střeva

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

jsem teprve v 1/3 knihy,ale je extrémně zdlouhavá,porad se info opakují dokola, nečte se mi to úplně dobře,ale par vtípků to zachranuje...snad se dozvim jak docílit zdravých střev...

• , zakoupeno v Jan Melvil Publishing

Kvůli zdravotním potížím se již delší dobu snažím zorientovat ve funkci střev a zažívání. Spousta informací na které jsem narazila jsou hodně obecná a nevysvětlují příčinu. Informace o mikrobiomu a vědeckém bádání okolo něj mi hodně pomohly. Kniha je psána velmi čtivě, je v ní i spoustu praktických rad. Doporučuji všem, kteří chtějí žít zdravě, nebo hledají otázky na to, proč je jim z některých jídel špatně, proč jim chybí energie a také proč kolem nás umírá čím dál víc lidí na typické civilizační choroby.

Kniha je velice zajímavá

Produkt nemá žádné parametry.

Kniha je velice zajímavá

• , zakoupeno v Jan Melvil Publishing

Hodně zajímavá kniha s množstvím zásadních informací.

Vidím to tak, že důležitost kvalitní stravy v minulosti nejspíš nebylo třeba řešit, protože to co bylo k jídlu, celkem odpovídalo tomu co naše těla potřebovala. To se však změnilo s nástupem masově vyráběných a zpracovávaných potravin – na to, co tělo potřebuje, jsme postupně začali zapomínat. To co dnes jí velká část západní civilizace je něco jiného než roste v přírodě nebo jsme schopni vyrobit jako jednotlivci. Čím je takovéhle stravování jednodušší a pohodlnější, tím méně důležitých živin pro naše těla obsahuje.

Tahle kniha má šanci udělat hodně dobré práce, totiž pomoct lidem pochopit proč je tak důležité to, čemu se obecně říká zdravá strava.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• nové poznatky převedené do života, poučná kniha

• Kniha je zajímavým zdrojem informací o důležitosti péče o střeva. Kniha je čtivá.
    • Kdo hledá především recepty - je jich tu méně.

• , zakoupeno v Jan Melvil Publishing

• Knihu jsem dostala....teoretická část je srozumitelná
    • Uvítala bych víc receptů
    • Některé suroviny by mohly být nahrazeny českými...

Knihu jsem dostala jako dárek
    Těžko se shání některé suroviny,některé nejsou vůbec
    Ráda se stravuji podobně
    Víc receptů by mi udělalo víc radost

• , zakoupeno v Dobré knihy

Shrnuje poslední poznatky o významu zdraví střev.