Zdravé cukroví - Raw recepty nejen na vánoční stůl a silvestrovskou party - Třešňákovi Renata, Martin & Martin jr.

Máte rádi tradiční svátky, ale chcete jim dodat jiskru a překvapit své blízké, přátele či kolegy něčím novým, dobrým a současně zdravým? První česká vánoční kuchařka živé...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta88 Kč86 % • 281 008 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč99 % • 59 230 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 512 436 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 432 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 525 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč94 % • 11 815 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč87 % • 6 179 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč83 % • 5 301 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 594 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč98 % • 2 034 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta36 Kč100 % • 634 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 266 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč83 % • 651 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v Booktook.cz

|Kniha obsahuje recepty na zdravé cukroví, krekry, pomazánky, sladké dezerty, rostlinná mléka atd. Jsem s kuchařkou spokojená.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Koupila jsem si ebook, ale raději jsem dokoupila i papírovou verzi, velmi chutné recepty

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

velmi!!jednoduché receptíky, určitě si s dětmi zatvořím a obohatím vánoční repertoár...! Doporučuji!

Autor
Rybka Publishers
Počet stran
Rok vydání
2016

První česká vánoční kuchařka živé stravy je jednoduchý a nápaditý manuál s celoročním použitím. Obsahuje více než 80 raw receptů na cukroví, štrůdly, štědrovečerní večeři, silvestrovskou party, jednohubky, krekry, čipsy a další... Vše z dostupných surovin, bez cukru a bez lepku, bez živočišných produktů a ověřeno vlastní zkušeností.

Obsah:

Vánoční cukroví

Vánoční menu

Dobroty na party aneb Silvestr se živou stravou

Sladké zimní dezerty aneb Další dobrá a zdravá sladká jídla pro zimní dny

Počet stran: 123

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Zatím jsem jen prohlížela, ale líbí se mi, budu podle ní péct letošní cukroví, tak uvidím. Prozatím jsem velmi spokojená. Doporučuji.

Na žádnou nevýhodu jsem nepřišla.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Super kniha
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Tato kniha neni pro obycejne lidi
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• tipy na nový způsob stravování
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• Recepty jsou z dostupnych surovin a jsou vyborne
  • , zakoupeno v levne-knizky.cz

Zatím pročítám a vybírám recepty, které vyzkouším.

• , zakoupeno v levne-knizky.cz

• teprve vyzkoušíme zdravé cukroví