Zdravé svačiny do školy i do práce - Jana Keithová

Počet stran
Rok vydání
2018

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu jsem věnovala. Myslím, že je spokojenost.

• Jednoduché, přehledné recepty
    • Celkem nicmoc vazba
    • Nic originálního
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Očekávala jsem rozmanitost a hlavně nápady na svačiny do školy pro děti.
    Receptů v knize moc není. Spíše jen popsané suroviny, které pro děti moc nejsou.
    Jsem zklamaná. Očekávala jsem nové nápady, ale bohužel.
    To je nevýhoda nakupování po internetu. Nemohla jsem si to prolistovat. V kamenné prodejně bych si knihu určitě nekoupila.

Autor
Fragment
Počet stran
Rok vydání
2018

Přiznejme si, že dnešní uspěchaná doba přeje potravinám, které slibují dlouhou trvanlivost, jsou levné a mají výraznou chuť. Toho všeho lze ale dosáhnout jen s pomocí chemických přísad, které však našemu zdraví neprospívají. Pokud chcete jít jinou cestou a dát sobě a svým dětem skvělé a přitom zdravé pokrmy, vyzkoušejte tuto kuchařku. Uvidíte, že rychlé jídlo z automatu nebo balíček sušenek snadno zvládnete nahradit domácí zdravou svačinkou, o které budete s jistotou vědět, že obsahuje jen ty ingredience, které chcete. Slané pečivo; sladké pečivo; nepečené sladkosti; výborné pomazánky; domácí sýr a šunka. Vyzkoušejte svačiny, které vám dodají zdraví a sílu!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu jsem věnovala. Myslím, že je spokojenost.

• Jednoduché, přehledné recepty
    • Celkem nicmoc vazba
    • Nic originálního
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Očekávala jsem rozmanitost a hlavně nápady na svačiny do školy pro děti.
    Jsem zklamaná. Očekávala jsem nové nápady, ale bohužel.

• Rychlé a zdravé recepty