Žena po 40 - Jana Martincová

Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Je možné během čtyř měsíců omládnout o 8...
Garantovaný nákup z knihy.cz

928 gramů
Vazba
Brožovaná bez přebalu matná

• , zakoupeno v Prochytrehlavičky.cz

Moc hezky psané a nafocené vše, co je v knize nabídnuto k motivaci nás starších holek, abychom jimi déle zůstaly. Děkuji za úžasnou knihu.
    Stanuna

Váha
928 gramů
Vazba
Brožovaná bez přebalu matná

Je možné během čtyř měsíců omládnout o 8 let, zhubnout 4 kilogramy a 10 cm v pase? Rozšířit si kosmetický i módní obzor? A změnit pohled na sebe a svůj život? To Vám prozradí pokusný model, MUDr. Jana Martincová. Nemusíte detailně dodržet návod. Nechte se inspirovat. Zůstaňte SEBEVĚDOMÁ A V KONDICI.

Autorský tým složený z 13 odborníků, lékařů, nutriční terapeutky, fyzioterapeutky, vizážistky, módní návrhářky, šéfkuchaře, připravil desatero nejen pro ženu po 40.

Herečky Nela Boudová (Doktoři z Počátků) a Bára Kodetová v modelech módní návrhářky.

Žena po 40 obsahuje desatero nejen pro ženu po 40:

• Omlazující proces - možnosti péče o kůži a přirozenější omlazující metody krok za krokem
  • Líčení s vizážistkou - návod, díky kterému se dokáže nalíčit každá žena
  • Sexualita ženy po 40
  • Preventivní prohlídky a očkování vhodné po 40
  • Gynekologická péče o ženu po 40
  • Péče o zuby - jak vypadá špičková práce za stejnou cenu jako méně kvalitní
  • Zdravá výživa po 40
  • Zdravé vaření -18 výtečných anti-aging receptů, připravených předním českým šéfkuchařem - nafocených krok za krokem
  • 5 cviků proti věku - cvičení, u kterého se nezapotíte a po pár týdnech budete mít tělo zpevněné jako ze žurnálu
  • Šatník zralé ženy, co by měl obsahovat, jaké to je nechat se obléci v módním salónu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Stanuna

Prochytrehlavičky.cz (prodejce)

Děkujeme

Inspirující pro všechny ženy nejen po 40.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

šlo o ukvapený nákup.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Vše co jsem se dozvěděla z recenze ke knize v ní skutečně bylo

jsem velice spokojena s knihou

• , zakoupeno v SEVT

• Populárně napsané, obsahově asi vše, co ženy zajímá.
    • Čekala jsem více odbornou publikaci.

Kniha je napsaná populární formou, obsahuje vysvětlení i návrh řešení mnoha problémů vyskytujících se v "kritickém" věku.

• , Testováno s Testuj.to

• vyhovující formát knihy
    • pěkné zpracování v kapitolách
    • mnoho ilustračních fotografií
    • příjemné čtení

Tato kniha mě zaujala z důvodu, že jsem podobně zaměřený titul na trhu dosud neviděla.
    Ihned mě vtáhla do obsahu, je kvalitně zpracována, psána srozumitelně a názorně, příjemně se čte. Obsahuje kapitoly, které každou ženu zajímají a inspirují. Po otevření publikace jsem byla mile překvapená, protože na mě působila luxusně vzhledem k nízké ceně. Je tedy svým zpracováním dostupná pro téměř jakoukoli čtenářku, která se zajímá o svůj životní styl. Uvítala bych i podobné zpracování např. pro ženy po padesátce či šedesátce nebo dokonce určenou pro muže. Nelituji, že jsem si titul pořídila. Knížka určitě neskončí v knihovně, ale budu ji mít neustále po ruce, abych se k ní mohla kdykoliv vracet a čerpat další inspirace.
    Rozhodně ji doporučuji ostatním ženám nejen v tomto věku.

• Pěkně popsané zdravotní problémy po 40
    • Reklama plastickým chirurgům a dermatologům.

Preferuji přírodní produkty a zdravou výživu, prevence je pro mě samozdřejmostí, takže bych si knihu podruhé nekoupila.

• Velmi mě potěšily recepty - ty jsem v takové publikaci ani nečekala.
    • Pěkně jsou vysvětleny estetické zákroky, včetně fotografií. Pokud bych v budoucnu o něčem takovém uvažovala, vím přesně, co mě čeká.
    • Publikace je za přijatelnou cenu a je to skvělý dárek.
    • Využila jsem i tipy na líčení.

Knihu mohu vřele doporučit, dobře se čte a třeba k receptům se vracím pravidelně.

• Povedený finančně dostupný omlazující proces.
    • Výborné recepty.
    • Cviky, u kterých se člověk nezapotí.
    • Skvělé vychytávky k líčení.
    • Krásná zubařská práce!
    • Zaujal mě podrobně nafocený průběh estetických zákroků, to jsem zatím nikde neviděla.

Zajímavé čtení a fotodokumentace.
    Doporučuji!