Žena v okně - Finn A. J.

A. J. Finn MOTTO 2017 Kniha, čeština, 344 stran Pokud se to opravdu děje, není to paranoia...
Doporučená nabídka antikvariat-ostrava.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 156 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč82 % • 1 291 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 5 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 13 480 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 26 579 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu45 Kč96 % • 39 825 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Autor
Rok vydání
2017

• Napinave cteni
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Toto dílo jsem nejdřív poslouchala v radiu jako četbu na pokračování. Děj se rozbíhá pomalu a skoro nezajímavě. S každou kapitolou ale vzrůstá napětí a ke konci je tak strhující, že čekat na pokračování do druhého dne pro mě bylo utrpení. Rozuzlení je naprosto šokující. Vyplatí se nepřeskakovat kapitoly a nedívat se na konec. Nic nepochopíte a připravíte se o skvělý čtenářský zážitek. Výsledek stojí za to. Doporučuji milovníkům psychologických hororů s detektivní zápletkou.

Ráda čtu.

2017

• Napinave cteni

Ráda čtu.

• , zakoupeno v Martinus

Četl jsem už dříve v elektronické podobě, nyní jsem se rozhodl koupit knihu jako dárek. Podle mého je kniha o dva levely výše než známá Dívka ve vlaku.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Zajímavá nabídka.
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• , zakoupeno v Booktook.cz

Zajímala mě tato kniha

• , zakoupeno v Učebnice.cz

• Dobrá četba
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

mám dívku ve vlaku a chtěla jsem vyzkoušet jak dobře se mi bude číst tato kniha

• , zakoupeno v Dobré knihy