Ženy, které běhaly s vlky - Pinkola Estés Clarissa, Ph.D.

Clarissa Pinkola Estés ; Hana Catalano Mýty a příběhy archetypů divokých žen Pragma Kniha, čeština, 430 stran...
Doporučená nabídka Knihkupectví Chrpa

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

• ujasnila jsem si plno věcí

• ok

• , zakoupeno v Booktook.cz

byla mi doporučena, sama bych si ji podle názvu asi nekoupila, odhaluje úžasné informace, nejvíce mě oslovila "divoška" :-))))

Autor

• ujasnila jsem si plno věcí

• ok

• , zakoupeno v Booktook.cz

• , zakoupeno v ABZ.cz

Každý by si měl přečíst :)

• uzasna knizka
    • clovek k ni musi vnitrne dospet :)

knizka je uzasna pro vnitrni rozvoj zeny v kazdem veku , kniha mi byla doporucena kamaradkou a nelituji . cist se da stale dokola

doporucuji vsem zenam

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Příhodné popisy situací a chování osob. Nalezení jádra situace a odpovědi proč je tomu tak. Prostě překvapivě poučné.
    • Příliš obsáhlá.

Zatím čtu a zatím skvělé.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha mi byla dodporučena a předčila má očekávání

• , zakoupeno v Martinus

++++++++++++++++++++++++

• , zakoupeno v Luxor.cz

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

naprosto úžasná kniha pro ženy, které touží po poznání