Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let

Počet stran
Rok vydání
2013

• , zakoupeno v Kanzelsberger

Zatím jsem nepřečetla, jen prolistovala a velice se těším, až bude chvilka a počtu si.

Příjemné čtení

Motto
Počet stran
Rok vydání
2013

Proč Halině tak chutná život? Vesele a s láskou o početné rodině a jejích 100 receptů, abychom tu byli do stovky. Mé mámě je devadesát tři, táta umřel v devadesáti. Ze šestnácti mých strýců a tet z tohoto světa nejdřív odešla teta Marika. Bylo jí teprve osmdesát osm, rekordmanem je strýc Bohdan, nedávno oslavil sto dva let. A tak jsem se mámy zeptala: „Mami, co mám dělat, abych žila tak dlouho jako vy?“ A máma mi řekla: „Jez to, co jedla tvá rodina! A pak nejen, že tu budeš do sta, ale budeš mít i menší zadek!“ A proto jsem sebrala sto receptů svých starých příbuzných a nabízím nám všem moc chutný elixír na dlouhý a veselý život!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 26 738 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 330 recenzíDalší informace

Příjemné čtení

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Spousta dobrých rad
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 330 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Knihy Haliny Pawlowské jsou velmi zábavné, tato navíc ještě i poučí i naučí.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Tuto knihu již znám delší dobu. Mám ráda spisovatelku a knihu jsem koupila jako dárek,

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• prostě Halina
    • nevím

vtipné povídání s recepty

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

rychlý obchod

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Bude to vánoční dárek našim třem vnoučatům, kteří jsou ve věku 20 a 21 let, kniha se mi jevila jako vhodný dárek "do života". Snad přijmou i trochu humorné pojetí Haliny Pawlowské, kterou mám v oblibě. Jestli knihy splní očekávání, to se ještě uvidí.

Zatím jsem v očekávání, jak naše vnoučata zareagují na knihy. Z mého hlediska se mi jeví čtení humorné i praktické, mimo chytré užitečné rady se snad i pobaví. Takže po vánocích, až dárky rozbalí, se uvidí.