Recenze Zero - Vědí, co děláš - Marc Elsberg

Ověřené recenze Zero - Vědí, co děláš - Marc Elsberg

JOK

Přidáno: 1. ledna 2019

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

Přečtení jedním dechem, bez možnosti odtrhnout se od knihy. Řada popisovaných situací je ukázkou dnešníh stavu v oblasti elektronických výdobytků ve společnosti.

Renata R.

Přidáno: 30. prosince 2018

Snad zbytečně tuhý papír

Hyspecká

Přidáno: 1. prosince 2018

• Vyhověla mým požadavkům

Mám ráda knihy tohoto spisovatele. Vedle řady technických poznatků, které dokáže obohatit i sci-fi mi vyhovuje i jeho styl psaní. Doporučuji svým známým a příbuzným.

Ověřený zákazník MegaKnihy.cz

Aja

Přidáno: 24. listopadu 2018

Zakoupeno v MegaKnihy.cz

Koupila jsem to jako dárek k Ježíšku, nedokážu posoudit, ale věřím, že se dárek bude líbit.

Makyna

Přidáno: 27. října 2018

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Aktuální nebezpečí aplikací,chytrých tel.,sociálních sítí..Kyberšikana..Už teď jsme sledovaní a hodnocení svými apkami (zdraví,bankovnictví atd.)
  • Spousta postav,jmen,které matou. Nesmyslná honba jednotlivců,organizací apod.za”viníkem”. (Všichni včetně špičkových bezpeč.agentur,dronů a ITspolečností se v jeden okamžik válí ve Vídeňské kanalizaci!!)Absurdní .

Dost zmatené
Aktuální téma

Minulá k niha autora Blackaut se mi líbila víc..

Kniha moje očekávání: Nesplnila
Kniha se četla: Půl na půl (některé pasáže snadno, jiné obtížně)

anet.015

Přidáno: 24. října 2018

Zakoupeno v Knihy Dobrovský

Knihu jsem si koupila, protože se mi první Elsbergova kniha moc líbila. Myslím, že mohu říci, že kvalita díla je srovnatelná, i když Blackout byl o něco lepší. Každopádně musím chválit opět aktuální výběr tématu, které velmi oslovuje.
U Zera jsem se občas ztrácela v postavách, ale hlavní myšlenka byla jasná a zřetelná. Přínosným byl v závěru knihy seznam postav, které instituce zastupují a přehled některých vybraných pojmů i s jejich vysvětlením. Domnívám se, že knihu si může vychutnat i naprostý laik, který se moderními technologiemi téměř nezabývá.

Kniha moje očekávání: Splnila s výhradami