Zhubněte jednou provždy 2

Skladem • 1 varianta79 Kč82 % • 1 291 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč87 % • 6 145 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč89 % • 879 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 13 480 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 65 004 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu45 Kč96 % • 39 840 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 650 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 157 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 646 recenzíDalší informace

Mačingová Antónia
Počet stran
Rok vydání
2015

Autorka Antónia Mačingová v této knize vysvětluje jednoduchý princip přechodu od běžného stravování k stravování, které je správné a prospěšné. Běžné stravování a nevhodný způsob smýšlení o sobě mají za následek, že jsme lehkou kořistí farmaceutického průmyslu a drahých, často neúčinných výživových doplňků.

Najdete tu i mnoho receptů pro lidi, kteří nekonzumují maso. Rovněž tu najdete ukázku netradičního vánočního menu a příběh Simonky, žáčky Antónie Mačingové. Simonka je jedna z vás. Uvidíte proměnu jejího fyzického těla, a také to, jak se změnila v kreativní mladou ženu tím, že se zbavila zděděných i získaných návyků. Pochopila, že jedinou překážkou, jež nám brání být spokojenými a šťastnými lidmi, jsme my sami. Jo-jo efekt se neprojeví, pokud se nevrátíte k původním stravovacím a myšlenkovým návykům.

Upravené vydání knihy Harmonie zdraví, krásy a vitality.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 44 963 recenzíDalší informace

• Velice dobré recepty

• Super

• Zajímavé recepty
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 44 963 recenzíDalší informace

• Žádné
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

pokračování knihy 1..rozšířené o rady, jak se stravovat na cestách ..o Vánocích atd

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Doporučuji všem, co se rozhodli udělat konečně pořádnou a stálou změnu.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Opět studnice nových receptů a motivace.
    • Klade důraz i na ekologii a změnu myšlení společnosti.
    • Stejně jako u prvního přepracovaného vydání hrubý papír.
    • Některé produkty je potřeba shánět ve speciálních obchodech.

• Zdravá strava.
    • Objednal jsem si druhý díl, musím si objednat i první díl, kde jsou základy celého stravování.

Pokud si budete objednávat tyto knihy doporučuji začít od prvního dílu, kde je sestaven jídelníček na celý měsíc.,což mě jako muži vyhovovalo, protože jsem nemusel dlouho vymýšlet co budu jíst, a při tom mi váha šla dolů. Bohužel jsem měl první díl vypůjčený, to bylo před několika lety. Druhý díl už je pokračování podle, kterého si člověk vybírá sám a na co má chuť.

• Inspirativní
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mám knihu paperbeck několik let ,chtěla jsem novou a kvalitnější papír i vazbu.U mně spokojenost knihu často používám ,fakt funguje.