Žijte podle svého - Osho

Brožovaná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Našla jsem odpověď na otázku, která mě ani nenapadla
    • Některé pasáže jsou těžko ke čtení

Jedna z knih, kterou otevírám podle nálady a kde otevřu, tam se zkouším začíst. Zatím jsem spokojená, i když nemám přečtenou celou

Autor
Jazyk
české
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Osho Jste skutečný rebel? BETA 2014, edice Esence života Kniha, čeština, 160 stran

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ