Život bez hranic

životopisy
Počet stran
Rok vydání
2011

Nick Vujicic nám všem v knize Život bez hranic poskytuje praktické rady, jak prožít plnohodnotný a šťastný život tím, že si vybudujeme důvěru v druhé, vytvoříme vztahy vzájemné podpory, ze kterých načerpáme sílu jít dál.

Motivuje nás a ukazuje nám, jak se naučit přijímat to, co nedokážeme mít pod kontrolou, a jak se zaměřit na to, co ovlivnit můžeme.

Nick Vujicic se narodil bez rukou a nohou. Zvítězil nad svým postižením a vede nezávislý, bohatý a plnohodnotný život, který je vzorem pro každého, kdo hledá skutečné štěstí.

V současné době je Nick mezinárodně uznávaným motivačním řečníkem a šíří své základní poselství: nejdůležitějším cílem každého člověka je nalézt smysl života bez ohledu na problémy nebo zdánlivě nepřekonatelné překážky, které se mu staví do cesty....

silný životní příběh..

• Motivující
    • Gramatické chyby
    • Překlepy
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

Jsou to slova plná povzbuzení a naděje.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Úžasný příběh o lidské odvaze a naplněném bytí. O tom, že naše existence na tomto světě má smysl a že i člověk, zdánlivě přírodou předurčený stát se ubohým outsiderem, může prožít plnohodnotný a krásný život plný lásky a mít v sobě tolik štěstí, že je šíří jako slunce všude kolem sebe. O tom, že štěstí není ve věcech kolem nás, ale jen a jen v našem srdci...

Vedle Nickova silného příběhu se naše vlastní bolístky a starosti zdají být najednou nicotné. Jeho příklad nám pomáhá vidět je z jiného úhlu, pomáhá nám se s nimi lépe vypořádat. Pomáhá nám vnést trochu světla i do naší duše.

• , zakoupeno v GIMEL.cz

• Životní zkušenosti, které jsou inspirativní.

Kniha plná naděje, jež motivuje k žití v naději.

• , zakoupeno v Booktook.cz

knihu již jsem měla doma a dvakrát jsem ji četla a chtěla jsem ji dát jako dárek k narozeninám

• , zakoupeno v moudréKnihy.cz

• Tento člověk má každému co říci.

Tuto knihu vřele doporučuji každému, kdo má nějaké trápení i tomu kdo ho nemá, ale takových je asi velmi málo.
    Člověk s takovým hendikepem a tak úžasným životem nám má asi co předat.

Naákup v eshopu proběhl bez problémů, jsem spokojená a doporučuji.

• , zakoupeno v Knihkupectví Barvič a Novotný

• Inspiritativní
    • Příklady z života
    • Pozitivní
    • Zkrátka dokonalá :)

Úžasná kniha, předčila mé očekávání. Doporučuju.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• inspirace, motivace, prakticke navody a nejen to zabalene do velmi ctive formy
    • pro fnukaly a chronicke stezovatele to bude ledova sprcha na jejich "nemuzu, nejde to...."

skvela kniha od skveleho cloveka ... vyskocte ze sve mentalni ohradky :-)