Život naživo - Jak překonat strach a nepřízeň osudu - Kafka Vladimír

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 280 146 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 59 130 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 430 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 502 recenzíDalší informace
Info v obchodu45 Kč99 % • 11 724 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 650 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 180 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 884 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta38 Kč100 % • 3 273 recenzíDalší informace

2015

velmi čtivé

• v knize jsem našla, co jsem hledala
  • , zakoupeno v Eshop Sueneé Universe

• Další díl a byl hodně dobrý. Pomohlo nejen mne i mým známým!!! Doporučuji!

Autor
Eminent
Počet stran
Rok vydání
2015

Tato kniha je naplněna autentickými příběhy lidí, kteří za autorovy přímé účasti prožili smrt zaživa. Zhoubný proces v těle, známý jako rakovina, mnohým z nich umožnil vstát z mrtvých, když předtím překonali sami sebe a povýšili nemoc na dar k rozšíření vlastního smyslu života a vědomí i k prospěchu druhých. Autor otevřeně poukazuje na úskalí a náročnost této cesty, i na neúspěchy, kterým se někdy nelze vyhnout. Přidává vlastní zkušenosti i pochopení smyslu prožitého a ukazuje, jak je možné nemoc, která je signálem k probuzení, odvolat a použít pro život. Demonstruje to na příkladu 1 + 1 = 1, který sjednocuje dva protikladné principy uvnitř nás do zrození třetího principu — kosmického dítěte neboli duchovního středu. „Život miluji a vím, že neviditelný svět, který nazýváme smrtí, jsme ve skutečnosti my osobně ve strachu před životem. Obdivuhodných obratů zpět do života při dotyku smrti přibývá. Nikoli z nevysvětlitelně tajemných nebo magických důvodů, ale z jasného úmyslu projevit život.“

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 3 183 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč98 % • 26 598 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

velmi čtivé

• v knize jsem našla, co jsem hledala
  • , zakoupeno v Eshop Sueneé Universe

• Další díl a byl hodně dobrý. Pomohlo nejen mne i mým známým!!! Doporučuji!
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 3 183 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• jsem nemocná, kniha mi pomáhá s hledáním odpovědí …..
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Báječná knížka.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Výborná kniha, obsah má smysl, dopručuji z celého srdce!

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Uzasna kniha.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• pro lidi ci blizke ktery se setkaly nahle ci nenahle s rakovinou doporucuji

PRAKTICKÁ A PĚKNÁ KNIHA

• Zajímavá kniha