Zjevení světla - Barbara Ann Brennan

Rok vydání
2000

bezva

• , zakoupeno v Hledající.cz

• Zatím jsem knihu pouze zběžně prohlédla, koupila jsem si ji, protože dané téma mě zajímá a v nejbližší době se chystám knihu přečíst.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pohled na svět i na sebe trochu jinak. Víra, že můžete svůj život ovlivnit v dobrém. Návod k tomu, jak pomoci sobě i lidem okolo.

Autor
2000

Barbara Ann Brennan cesta sebeuzdravování Pragma Kniha, čeština, 360 stran

bezva

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Tuto knihu by měl mít každy doma
    • velmi dobrý rádce do života

každy si v ní určitě najde své

• , zakoupeno v ABZ.cz

splnilo to mé očekávání

• , zakoupeno v Dobré knihy

• skvela kniha od skvele autorky

tato kniha mi dala hodne a jiste se k ni budu vracet ,stale v ni objevuji neco noveho stala se mim radcem

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• -vyjímečná kniha, nadchla mně
    • -přehlednost, jednoduše napsané - návody na práci s energií
    • -pro všechny kteří se zabývají prací s energiemi, či masážemi je výbornou pomůckou
    • - názorné obrázky

mohu jen doporučit