Zrazená revoluce - Lev Davidovič Trockij

Počet stran
Rok vydání
1999

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Zrazenou revoluci jsem si vybral jakožto doplňující vzdělávání o marxistické ideologii, Trocký v ní nabízí spousty doplňujících kroků a odůvodnění některých chyb.
    Dílo pomáhá detailnějšímu pohledu na svět v dané době a zároveň v době dnešní a zároveň napomáhá doby analyzovat.
    Zrazená revoluce je dílo, se kterým jsem plně spokojený a doporučuji ho i lidem kteří si jen chtějí všeobecně rozšířit obzory.
    Jediné co kazí obsah knihy, je naprosto nesmyslný pohled Šabaty k postavě Leona Trockého, Bolševické straně a samotné knize a doporučuji ho budoucím čtenářům přeskočit, aby si dílo v klidu vychutnali.

-Kniha přišla z Kosmasu v dokonalém stavu

• , zakoupeno v ABZ.cz

neobycejne zajimavy, pravdivy text, kterym však autor naneštěstí spečetil tragický konec svého života

Autor
Lev Davidovič Trockij
Žánr
odborné
Počet stran
Rok vydání
1999

Zrazená revoluce kniha od autora Lev Davidovič Trockij. Klíčová práce doplňující pohled na dějiny první poloviny 20. století o důležitý rozměr. Vychází u nás poprvé od roku 1937, doplněná doslovem P. Uhla.

-Kniha přišla z Kosmasu v dokonalém stavu

• , zakoupeno v ABZ.cz

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Kvalitní práce, jež je exkurzem do jedné z kontroverzních forem Marxismu