Knihy Neil Gaiman, skladem
Gaiman Neil - KoralinaGaiman Neil - Koralina
- české
- Neil Gaiman
- dětské
- Polaris
- 168
- 2014
Den poté, co se nastěhovali do nového domu, se Koralina vydala na průzkum... V novém bytě Koralininých rodičů je dvacet jedna oken a čtrnáct dveří. Třináct z nich se dá...
Stardust Neil GaimanStardust Neil Gaiman
- anglické
- Neil Gaiman
- 224
- 2005
- Headline
Stardust is an enchanting and enthralling novel from Sunday Times bestseller and master storyteller Neil Gaiman. Charming in every sense of the word, and deeply satisfying...
Severská mytologie – Gaiman NeilSeverská mytologie – Gaiman Neil
- české
- Neil Gaiman
- báje, mýty, pověsti
- Argo
- 256
- 2017
Jak získal Thor své proslavené kladivo Mjölnir? Kolik světů spojuje vždyzelený jasan Yggdrasil? Kdo postavil zeď kolem Ásgardu a co bude následovat po konci světa zvaném...
Severská mytologie - IlustrovanáSeverská mytologie - Ilustrovaná
- české
- Neil Gaiman
- báje, mýty, pověsti
- Argo
- 244
- 2026
Nové velkolepé vydání světového bestselleru s ilustracemi Leviho Pinfolda ve zvětšeném formátu. Jak získal Thor své proslavené kladivo Mjölnir? Kolik světů spojuje vždyzelený...
Čítanka Neila Gaimana - Vybrané příběhy - Neil GaimanČítanka Neila Gaimana - Vybrané příběhy - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- romány
- Argo
- 632
- 2023
Čítanka Neila Gaimana je neobyčejnou sbírkou obsahující to nejlepší z bohaté literární kariéry jednoho z nejoblíbenějších světových tvůrců. Výběr provedli ti, kteří autorovo...
Kniha hřbitova - Neil GaimanKniha hřbitova - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- fantasy
- Polaris
- 304
- 2016
Nikdo Owens, známý jako Nik, je normální kluk. Byl by naprosto normální, nebýt toho, že žije na hřbitově a vychovali ho duchové, vlkodlaci a jiné příšery spolu s jeho strážným...
Norse Mythology - Neil GaimanNorse Mythology - Neil Gaiman
- anglické
- Neil Gaiman
- beletrie
- Bloomsbury
- 304
- 2018
The great Norse myths, which have inspired so much of modern fiction, are dazzlingly retold by Neil Gaiman. Tales of dwarfs and frost giants, of treasure and magic, and of...
Američtí bohové - Neil GaimanAmeričtí bohové - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- sci-fi
- Polaris
- 464
- 2019
Stín trávil tři roky ve vězení, kde se držel zpátky a snažil se přežít. Všechno co chtěl, bylo vrátit se do náručí své milující ženy a po zbytek života se vyhýbat malérům....
Stříbrný sen - Neil Gaiman, Michael ReavesStříbrný sen - Neil Gaiman, Michael Reaves
- české
- Neil Gaiman
- fantasy
- Polaris
- 184
- 2013
Joey Harker je hrdina. Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiverzum před zkázou. Ale nepřátelské síly toužící ovládnout všechny světy – ty...
Severská mytologie I.Severská mytologie I.
- české
- Neil Gaiman
- beletrie
- Argo
- 160
- 2021
Jak získal Thor své proslavené kladivo Mjölnir? Kolik světů spojuje vždyzelený jasan Yggdrasil? Kdo postavil zeď kolem Ásgardu a co bude následovat po konci světa zvaném...
Sandman - Gaiman NeilSandman - Gaiman Neil
- anglické
- Neil Gaiman
- Libri GmbH
- 224
- 2015
- DC Comics
From the birth of a galaxy to the moment that Morpheus is captured, this volume features characters such as The Corinthian, Merv Pumpkinhead and, of course, the Dream King's...
Sandman 5: Hra o tebe - Gaiman NeilSandman 5: Hra o tebe - Gaiman Neil
- české
- Neil Gaiman
- sci-fi
- Nakladatelství CREW s.r.o.
- 192
- 2015
Když vloni na podzim vyšla kniha Herecká manželství, stal se z ní okamžitě fenomén. Její pokračování s příběhy českých hereckých legend, jakými jsou manželé Preissovi či Miloš...
Pirátský guláš - Neil GaimanPirátský guláš - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- beletrie
- Argo
- 48
- 2022
Pan John McRumm je lodní kuchař, pirát... a ta nejzvláštnější slečna na hlídání, jakou jste kdy viděli. Jednomu chlapci a jeho sestře se obyčejný večer změní ve změť...
Hvězdný prach - Neil GaimanHvězdný prach - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- sci-fi
- Polaris
- 263
- 2007
Na ospalém anglickém venkově, na úsvitu viktoriánské éry, žije si městečko Zeď svůj poklidný život. Zeď, trochu zvláštní jméno pro vesnici. Ta naše je dostala podle impozantní...
Hvězdný prach ilustr. – Gaiman Neil, Vess charlesHvězdný prach ilustr. – Gaiman Neil, Vess charles
- české
- Neil Gaiman
- sci-fi
- Crew
- 256
- 2018
Tristan Thorn vyráží za zeď, za kterou se nesmí, aby našel spadlou hvězdu... a najde přitom něco úplně jiného. Nádherně zpracovaná verze Gaimanova románu Hvězdný prach - úžasné...
Koralína - Neil Gaiman, Chris Riddell (ilustrátor)Koralína - Neil Gaiman, Chris Riddell (ilustrátor)
- slovenské
- Neil Gaiman
- Slovart
- 206
- Slovart
Čo sa skrýva za veľkými vyrezávanými drevenými dverami v salóniku? Podľa Koralíninej mamy nič, iba stena, pôvodne vraj spájali ich byt s vedľajším. Keď však Koralína do tých...
Sandman Omnibus Volume 2 HC - The Sandman Omni... - VariousSandman Omnibus Volume 2 HC - The Sandman Omni... - Various
- anglické
- Neil Gaiman
- Libri GmbH
- 1040
- 2003
- DC Comics
The Sandman is the universally lauded masterwork following Morpheus, Lord of the Dreaming - a vast hallucinatory landscape housing all the dreams of any and everyone who's ever...
Oceán na konci cesty - Neil GaimanOceán na konci cesty - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- sci-fi
- Argo
- 336
- 2020
Sussex, Anglie: vypravěč středního věku se kvůli pohřbu vrací do kraje svého dětství. Táhne ho to ke statku na konci vesnické cestičky, kde ve svých sedmi letech potkal...
Severská mytologie II.-III. - Neil GaimanSeverská mytologie II.-III. - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- báje, mýty, pověsti
- Argo
- 160
- 2024
Severská mytologie v podání Neila Gaimana je ještě mytičtější než kdy předtím. Je proto pochopitelné, že autorův dvorní adaptátor Philip Craig Russell neváhal a převedl...
Anansiho chlapci Neil GaimanAnansiho chlapci Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- sci-fi
- Polaris
- 304
- 2009
Když otec Tlustého Charlieho něco pojmenuje, tak to sedí. Jako když dá Tlustému Charliemu jméno ‚Tlustý Charlie’. Dokonce ani teď, po dvaceti letech, se nemůže Charlie Nancy...
NikdykdeNikdykde
- české
- Neil Gaiman
- 2019
- Tympanum
Kultovní román Neila Gaimana v nezkrácené autorem preferované verzi, rozšířené o povídku Jak markýz získal zpátky plášť. Vítejte v Podlondýně, světě oživlých mytologií, o...
Norse Mythology IllustratedNorse Mythology Illustrated
- anglické
- Neil Gaiman
- Bloomsbury Children's Books
- 256
- 2024
- Bloomsbury Publishing
Multi-award-winning, globally bestselling author Neil Gaiman's riveting retellings of the classic Norse myths, now reinvented with epic, full-colour illustrations by Levi...
Sandman omnibus, svazek první základní verze - Neil GaimanSandman omnibus, svazek první základní verze - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- sci-fi
- Crew
- 1040
- 2024
Nejepičtější sága v komiksových dějinách! Svět snů je v troskách. Sandman, vládce snění, skončil uvězněný v magickém kruhu a trvalo mu celé roky, než se mu povedlo utéct. Ale...
Nikdykde - Neil GaimanNikdykde - Neil Gaiman
- české
- Neil Gaiman
- Polaris
- 328
- 2002
- Polaris
Autorem preferovaná verze - nové upravené vydání rozšířené o novou povídku Jak markýz získal zpátky plášť. Pod ulicemi Londýna je svět, o kterém se většině lidí nikdy ani...