Knihy 400 Kč a více, Sarah Janet Maas, skladem
Skleněný trůn 1-7 - box- Top 26
Skleněný trůn 1-7 - box
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 3080
- 2025
V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím...
Půlměsíční město Rod plamene a stínu - Sarah Janet Maas- Top 50
Půlměsíční město Rod plamene a stínu - Sarah Janet Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 824
- 2024
Bryce nikdy nečekala, že uvidí jiný svět než Midgard, ale když už se tak stalo, chce jediné – vrátit se. V Midgardu je všechno, co miluje: její rodina, její přátelé, její druh....
Dvůr mlhy a hněvu - Sarah J. MaasováDvůr mlhy a hněvu - Sarah J. Maasová
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 664
- 2024
Druhý díl série Dvůr trnů a růží s ořízkou. Feyre překonala překážky, které jí bránily k návratu na Jarní dvůr. Ovšem za příliš vysokou cenu. Dle dohody musí trávit vždy část...
Dvůr trnů a růží - box 1-4 - Sarah Janet MaasDvůr trnů a růží - box 1-4 - Sarah Janet Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- sci-fi
- COOBOO
- 2552
- 2024
Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným...
Dvůr křídel a zmaru - Sarah Janet MaasDvůr křídel a zmaru - Sarah Janet Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 720
- 2024
Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí...
Půlměsíční město: Rod nebes a dechuPůlměsíční město: Rod nebes a dechu
- české
- Sarah Janet Maas
- sci-fi
- COOBOO
- 784
- 2026
Bryce a Hunt se snaží vrátit do normálu. Povedlo se jim zachránit Crescent City, ale protože v poslední době zažili tolik otřesů, chtějí si hlavně odpočinout. Zpomalit....
Dvůr stříbrných plamenůDvůr stříbrných plamenů
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 728
- 2026
Nesta Archeron se marně snaží zapomenout na hrůzy války a vydobýt si své místo mezi vznešenými vílami. Na Nočním dvoře navíc stále potkává Cassiana, který ji přivádí k...
Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růží
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Albatros
- 440
- 2026
Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným...
Království popelaKrálovství popela
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 976
- 2025
Aelin riskovala vše, aby zachránila svůj lid a ty, které miluje. Zaplatila za to strašlivou cenu a teď je uvězněna v kovové rakvi a mučena. Pouze vědomí, že na ní závisí osud...
Dědička ohně - Sarah Janet MaasDědička ohně - Sarah Janet Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- sci-fi
- COOBOO
- 536
- 2024
Celaena přežila smrtící soutěž i srdcervoucí ztrátu. Teď musí cestovat do neznámé země a čelit zdrcující pravdě o svém dědictví. O dědictví, které by mohlo navždy změnit její...
Půlměsíční město Rod nebes a dechu - Sarah Janet MaasPůlměsíční město Rod nebes a dechu - Sarah Janet Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 784
- 2024
Bryce a Hunt se snaží vrátit do normálu. Povedlo se jim zachránit Crescent City, ale protože v poslední době zažili tolik otřesů, chtějí si hlavně odpočinout. Zpomalit....
Dědička ohněDědička ohně
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Albatros
- 536
- 2026
Celaena přežila smrtící soutěž i srdcervoucí ztrátu. Teď musí cestovat do neznámé země a čelit zdrcující pravdě o svém dědictví. O dědictví, které by mohlo navždy změnit její...
Půlměsíční město: Rod nebes a dechu - Sarah J. MaasPůlměsíční město: Rod nebes a dechu - Sarah J. Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Albatros
- 784
- 2022
Bryce a Hunt se snaží vrátit do normálu. Povedlo se jim zachránit Crescent City, ale protože v poslední době zažili tolik otřesů, chtějí si hlavně odpočinout. Zpomalit....
Půlnoční korunaPůlnoční koruna
- české
- Sarah Janet Maas
- Albatros
- 400
- 2026
- CooBoo
Celaena se stala bojovnicí mimořádně krutého a tajemným zlem ovládaného krále. Rozehrává smrtelně nebezpečnou hru, ve snaze odhalit královo tajemství. O život však jde nejen...
Dvůr stříbrných plamenů - Sarah Janet MaasDvůr stříbrných plamenů - Sarah Janet Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- sci-fi
- COOBOO
- 728
- 2024
Čtvrtý díl bestsellerové série Dvůr trnů a růží s novou obálkou. Nesta Archeron se marně snaží zapomenout na hrůzy války a vydobýt si své místo mezi vznešenými vílami. Na...
Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvu
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Albatros
- 664
- 2026
Feyre překonala překážky, které jí bránily k návratu na Jarní dvůr. Ovšem za příliš vysokou cenu. Dle dohody musí trávit vždy část roku u Rhysanda, knížete Půlnočního dvora. A...
Skleněný trůn 1-7 - box | Sarah J. MaasSkleněný trůn 1-7 - box | Sarah J. Maas
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- COOBOO
- 3080
- 2024
V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím...
Dvůr trnů a růží - box 1-4Dvůr trnů a růží - box 1-4
- české
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Albatros
- 2552
- 2026
Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, zaútočí na ni podivný tvor. Odvleče ji do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že tajemným...
Rod nebies a povetria - Sarah J. MaasRod nebies a povetria - Sarah J. Maas
- slovenské
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Slovart
- 624
- 2022
Bryce Quinlanová a Hunt Athalar zachránili Mesto Luny a teraz sa snažia vrátiť k bežnému životu. Po toľkom vzrušení posledných týždňov túžia iba po tom, aby mohli spomaliť....
Rod plameňov a tieňaRod plameňov a tieňa
- slovenské
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Slovart
- 648
- 2024
Bryce Quinlanová nečakala, že niekedy uvidí iný svet než Midgard, ale teraz, keď je v ňom, túži len po jednom: vrátiť sa domov. Všetko, čo miluje, je na Midgarde – jej rodina,...
Na dvore z tŕňov a ružíNa dvore z tŕňov a ruží
- slovenské
- Sarah Janet Maas
- fantasy
- Slovart
- 2520
- 2025
Reedícia obľúbenej fantasy série s novými obálkami a farebnou oriezkou od autorky bestsellerových sérií Trón zo skla a Mesto Luny. SET Na dvore z tŕňov a ruží obsahuje: Na dvore...
Sarah J. Maas Kráľovná v tieňochSarah J. Maas Kráľovná v tieňoch
- slovenské
- Sarah Janet Maas
- dětské
- Slovart
- 664
- 2017
Štvrté pokračovanie najúspešnejšej fantasy série súčasnosti Trón zo skla. Prečítaj a podľahni – séria Trón zo skla je aj tvoja nová závislosť. Celaena sa vracia do nenávideného...