Voňavý Inspiromat - Tak trochu jiná kuchařka - Kačka Tichá

Kuchařka, která nabízí recept na zdravé stravování bez neustálého střídání diet a jojo efektu. Přináší cennou inspiraci, jak jíst oblíbená jídla každý den a přitom zůstat zdraví...
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 varianta94 Kč89 % • 278 862recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 917recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 086recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 2 642recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 650recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 160recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 991recenzíDalší informace

Unikátní kuchařka, jejímž cílem je dodat čtenářům inspiraci k životnímu stylu, který umožňuje kombinaci dosažení vysněné postavy i váhy spolu s eliminací stresu z opakovaných diet. S každou další dietou dochází ke zvyšování rezistence organismu, čímž se hubnutí stává ještě těžším. Autorkou je trenérka a vyznavačka zdravého životního stylu Kačka Tichá, kterou můžete znát z televizních obrazovek. Prožila v životě mnoho více i méně podařených období a na základě osobních zkušeností našla postup, jak se stravovat bez zbytečného omezování a zdravě.

Jednoduchý princip

Kuchařka doporučuje jednoduchý princip, na základě kterého je možné dosáhnout maximálních výsledků. Je založený na tom, že člověk má jíst to, co mu chutná a přitom omezovat, co v jídle být nemá.

Autor
brožovaná, šitá

opravdu inspirativní kniha

• nic neříkající kniha, pro mě zklamání
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je v ní to co jsme čekali.

Autor
425 gramů
Vazba
brožovaná, šitá

Inspirativní příběh

Sama autorka má za sebou fáze od anorexie k nadváze a zase zpět, proto může vycházet z vlastní zkušenosti. Zároveň se jí podařilo dosáhnout stavu, kdy má nastartovaný metabolismus, nemá strie ani celulitidu nebo pupínky a může se pochlubit silnými vlasy a nehty.
Inspirativní příběh

Životní filozofie

Autorka knihy má životní filozofii, že je potřeba zkoušet různé věci, aby člověk sám zhodnotil, co ho baví a co mu vyhovuje. Tento přístup uplatňuje jak v jídle, tak ve studijním a pracovním životě, kde vystřídala gymnázium, taneční konzervatoř, marketing a reklamní agenturu i vedení restaurace.
Životní filozofie

Proč přístup funguje

Striktní diety obvykle člověk nedokáže držet dlouhodobě, proto dochází k neustálému opakování diet a přibírání včetně jojo efektu. Kuchařka vychází z toho, že člověk nepřestává jíst oblíbená jídla, nepočítá kalorie a pouze omezuje jídla, která nejsou zdravá.
Proč přístup funguje

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 44 817recenzíDalší informace

Autorka Kačka Tichá říká: Bez mouky a cukru peču skoro deset let. Experimentovala jsem, abych shodila přebytečná kila. A to se podařilo! Nikdy nebudu striktní low carb, paleo, vegan a podobně. Nikdy jsem tyhle směry neřešila a našla si vlastní cestu. Jsem pyšná na to, že já jsem já! A já jím všechno, jen si vybírám ty správné potraviny. A chci vás inspirovat, protože taková cesta může fungovat i pro vás.

MÁTE UŽ DOST NIKDY NEKONČÍCÍHO OBDOBÍ DIET A DALŠÍHO PŘIBÍRÁNÍ?

Neničte si metabolismus neustálými dietami, které následuje jo-jo efekt. S každou další dietou roste rezistence organismu a hubnutí je těžší a těžší. OSVOBOĎTE SE! Přestaňte být otroky a otrokyněmi každodenního vážení, počítání kalorií a honbě za postavou vysněnou někým jiným.

NECHTE SE INSPIROVAT
Vymaňte se z davu a nenechte se jídlem už nikdy ovládat. Uvědomte si, že můžete jíst oblíbená jídla každý den, nemusíte počítat kalorie, můžete jíst, kdy máte chuť a mít radost z ochutnávání.

ZAHOĎTE VÁHU A DENNÍ VÁŽENÍ
Já osobně jsem si prošla fázemi od anorektičky ke kuličce a zpátky. A dnes se nemusím bránit žádné potravině, mám nastartovaný metabolismus, nemám celulitidu či strie, pupínky, mám silné vlasy a nehty, mám sílu, nebývám nemocná a jsem veselá se stále dobrou náladou.

JEZTE CO VÁM CHUTNÁ A OMEZTE V JÍDLE TO, CO TAM BÝT NEMÁ

Voňavý inspiromat je unikátní kuchařka, která si klade za cíl inspirovat čtenářky a čtenáře k životnímu stylu, kdy mohou dosáhnout vysněné postavy a váhy a zároveň se vyhnout stresu a opakovaných diet, které ve výsledku často snižují metabolismus a vedou k jojo efektům. S knihou získáte celou sérii jedinečných receptů, které vám ukáží svět ve zcela jiném světle. Už žádný stres a pocity viny z jídla!

Autor: Tichá Kačka

2zákazníci nedoporučují produkt

opravdu inspirativní kniha

• nic neříkající kniha, pro mě zklamání
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je v ní to co jsme čekali.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Jsen nadšená, super recepty
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

Zajímavá kniha nejen pro bezlepkáře ;) Už se těším, jak vyzkouším nové druhy bezlepkového pečiva.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kupoval jsem to na doporučeni mých přátel

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Prostě super kniha, z které jsem již udělala cca 5 super receptů.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jednoduché a rychlé recepty, pěkná kniha

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pěkná kniha s spousty receptů, které výborně chutnají.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• začínám s tímto typem vaření, doporučuji